Snowminds is trots om de 8-weekse opleiding in Japan te kunnen presenteren, waar er grote focus ligt op het verbeteren van je ski-skills, kwalificeren als een leraar en natuurlijk om een geweldige tijd te hebben. Het programma is gevuld met activiteiten om je de complete Japanse ervaring te laten ervaren met geweldige training, werkervaring en culturele ontdekkingen.
Het is vrij simpel…
10 verschillende individuele resorts (2,5 uur van centrum van Tokyo) + het beste eten + de beste poeder = JaPOW.
We focussen op freeriden, wat betekent dat we vrij over de berg skiën en de off-piste verkennen.
Een groot deel van de lessen tijdens deze opleiding is de introductie naar freeride en off-piste, waar je de volledige back-country zult ervaren.
Naast de freeride training, zul je ook trainen om een volledig gecertificeerde level 1 ski leraar te worden, waar je werkervaring zult opdoen, samen met een grote groep Snowminders.
De 8-weekse opleiding is een goed opstapje om enorm veel mogelijkheden werkelijkheid te maken in de industrie. De opleiding zorgt goed voor je en de leraren zijn er altijd om je te helpen om de best mogelijke leraar te worden. We zullen je helpen, coachen en ondersteunen tijdens de hele opleiding.
Door het voltooien van deze Snowminds opleiding, ontvang je een hoog gecertificeerde alpine en backcountry opleiding, die wordt gegeven in Hakuba Valley, Japan.
Ons doel is om je te ontwikkelen als persoon, door samen met jou aan persoonlijke doelen te werken in een ondersteunende omgeving. Je zult de echte Snowminds Spirit leren kennen!
Hakuba (“Wit paard”) is een dorpje in de Japanse bergen, 40 kilometer noordwest van Nagano City. Een aantal van Japan’s bekendste ski resorts liggen in deze regio. In 2016, 10 van deze resorts verzamelden zich om Hakuba Valley te vormen, Japan’s grootste ski omgeving. Hakuba heeft een reputatie opgebouwd sinds de 1998 Nagano Winter Olympics, waar verschillende events plaatsvonden. Er is normaal gesproken geen enkel gebrek aan sneeuw; een gemiddelde van 13 meter poeder per seizoen.
Hakuba heeft veel poeder-dagen te bieden en genoeg mogelijkheden om van alles te doen, end de 10 resorts in de omgeving hebben vaak te maken met veel sneeuwval die de omgeving bedekt in diepe poeder voor lange periodes.
Wij regelen alles dat erbij komt kijken, waardoor jij de hele reis kan genieten. Het enige waar je zelf voor moet zorgen zijn goede vibes om van de reis te genieten met nieuwe en bekende Snowminds vrienden.
Reisperiode:
Wat is inbegrepen?:
Niet inbegrepen bij de trip:
Hieronder hebben we de meest gestelde vragen verzameld. Als jouw vraag er niet tussen staat neem dan contact met ons op!
Elke zaterdag en zondag bestaat uit vrij tijd om te skiën, van het eten genieten en de Japanse cultuur.
Week 1:
Maandag: Welkom
Dinsdag-Vrijdag: Level 1 training
Week 2:
Maandag-Vrijdag: Level 1 training
Week 3:
Maandag – woensdag: Level 1 opleiding
Donderdag – Vrijdag: Werkervaring
Week 4:
Maandag-Vrijdag: Werkervaring
Week 5:
Maandag-Woensdag: AST 1
Donderdag – Vrijdag: Eerste hulp opleiding
Week 6:
Maandag-Vrijdag: Freeride Opleiding
Week 7:
Maandag: – Vrijdag: AST 2
Week 8:
Maandag – Donderdag: Back-country trip
Vrijdag: Cultuurtrip
Deze kalender is alleen bedoeld m een idee te geven van hoe deze opleiding eruit ziet, er kunnen dus verandering zijn.
Deelnemers aan de 8 weekse opleiding zullen verblijven in Hakuba Valley, wat Japans grootste ski omgeving is.
Je zult verblijven in het Alps hotel, wat een ski-in, ski-out hotel is in Hakuba. Dit betekent dat het een deel van de berg is en je letterlijk vanuit het hotel kan skiën.
Je kan kiezen tussen standaard en superior lodging, met gecaterde maaltijden.
De standaard accommodatie is een gedeelde kamer voor 4 personen. Als je de Superior lodging optie kiest dan is de kamer voor 2 personen.
De standaard accommodatie is inbegrepen in het pakket en de superior lodging is een add-on die erbij kan worden gekocht.
Als je geïnteresseerd bent in de Superior Lodging neem dan contact met ons op!
Er zijn veel mogelijkheden voor niet-ski activiteiten dat een geweldige inzicht geeft in de Japanse cultuur, lokaal maar ook in de omliggende regio. Laat je verwennen in een onsen, kleed je in een kimono, bezoek tempels en kastelen, proef de lokale sake en verse wasabi of bezoek de beroemde Japanse sneeuw apen van “Hell Valley”.
Je wordt overal omringt door cultuur op elke stap van je reis door te volgen in de voetstappen van de samurai’s en bergbeklimmers.