Veel skischolen in Zwitserland bieden geen accommodatie aan in hun werkcontracten, omdat ze vaak met veel lokale medewerkers werken. Daarom werken wij samen met de skischolen om goede en passende huisvesting voor jou te regelen. Als je interesse hebt in het optionele accommodatiepakket, verblijf je samen met (voornamelijk) andere Snowminds-leraren in gedeelde huisvesting binnen een hechte groep.
Huurcontract
De huur wordt niet van je salaris afgetrokken, maar apart betaald. Omdat de huisvesting voor het volledige seizoen is gegarandeerd, is een ondertekend huurcontract en volledige betaling vereist vóór vertrek. De huur varieert, maar ligt meestal tussen de 800 en 1200 Zwitserse frank per maand.
Borg
Er moet een borg worden betaald om eventuele schade, vermiste items, schoonmaak, het wassen van beddengoed, handdoeken en/of andere kosten die de verhuurder na afloop van de huurperiode kan claimen, te dekken. Het resterende bedrag wordt na afloop van het seizoen elektronisch teruggestort door Snowminds.
Neem contact met ons op voor meer informatie over onze georganiseerde accommodatie.