Seizoen met skileraar opleiding niveau 3 in Verbier

Werk en train naar je niveau 3 examen in een van 's werelds beste skigebieden

Train en werk in Verbier

Het is het mekka van Freeride. Het absolute hoogtepunt als het gaat om skiën op grote bergen. Niet voor niets is Verbier al meer dan tien jaar gastheer van de finale van de Freeride World Tour! Het combineert enkele van de beste skigebieden ter wereld, met een levendig dorp en een geweldig nachtleven. Het is een internationale sfeer en het is niet ongewoon om de hele dag door een of twee professionele skiërs tegen te komen. Dat zoveel profskiërs Verbier als thuisbasis kiezen, spreekt voor zich!

Tijdens ons seizoensprogramma kun je het hele seizoen opleiding en werk combineren in ons Engels gesproken niveau 3 skileraar opleidingsprogramma in Verbier. U heeft directe toegang tot het hart van het wereldberoemde skiresort 4 Vallées, een van de grootste skigebieden van Zwitserland met enkele van de beste en meest gevarieerde terreinen ter wereld.

Een winterseizoen in Verbier

De Zwitserse Alpen bieden enkele van de beste skigebieden ter wereld, zowel op de piste als buiten de piste. Dit is vooral duidelijk in Les 4 Vallées, dat bekend staat om zijn fantastische off-piste terrein. Het is geen toeval dat het al jaren gastheer is van de Freeride World Tour Finals! Omdat het gebied zeer gewild is en een aanzienlijk aantal vermogende klanten ontvangt, is het een van de beste plekken om te leren van ervaren instructeurs en je carrière als skileraar te ontwikkelen. Als gediplomeerde skileraar met enige professionele ervaring, ontvang je doorgaans tussen de 20-27 CHF per uur, wat aanzienlijk hoger is dan op de meeste andere plaatsen en een van de redenen waarom de beste skileraren jaar na jaar blijven hangen.

Tijdens ons niveau 3-programma verblijf je samen met een groep andere Snowminders in een gedeeld huis of appartement met keukenfaciliteiten in Verbier of Le Châble, dat slechts een ritje met de gondel verwijderd is. Wilt u zelf voor huisvesting zorgen, dan is dit ook mogelijk!

Wat is inbegrepen?

We hebben een winterervaring gecreëerd van december tot april, waar je traint naar je niveau 3-opleiding met de mogelijkheid om te werken in Verbier en andere skigebieden.

Met dit cursuspakket kunt u zich verheugen op de volgende voordelen:

  • Een winter in Verbier, Zwitserland
  • 5 maanden gedeelde seizoen accommodatie in Le Chable met één maand betaald *
  • Een Snowminds Teamleider gedurende het hele seizoen
  • 102 uur van niveau 3 gerichte training tijdens het seizoen
  • Tewerkstelling bij een lokale skischool tijdens het seizoen**
  • Skischooloriëntatie
  • Lesgeven op en naast de piste
  • Ontwikkeling van een plan om het niveau 3-examen af te leggen
  • Freestyle coaching, kennismaking met touring en skituning clinics
  • Mogelijkheid om kennis te maken met snowboarden of telemarken
  • Optie om extra seizoensliftkaarten voor Les 4 Vallées aan te schaffen***
  • Lawine veiligheidstraining
  • Mogelijkheid om vervoer van en naar Verbier af te nemen
  • Sociale teamevenementen tijdens het seizoen
  • Pro aanbiedingen bij Snowminds Store
  • Fysiek voorbereidend trainingsprogramma.
  • Kick-off evenement in september met teambuilding etc.
  • Voorbereidingsmateriaal met tips betreffende verpakking, verzekering, visa enz., voor, tijdens en na het seizoen
  • Reisgarantie en veiligheid met Snowminds Veiligheidsgarantie en Deense reisorganisatie lid van het Garantiefonds Reizen

 

Wat is niet inbegrepen?

  • Vervoer van/naar Verbier, Zwitserland ****
  • Seizoensliftpas**
  • Annuleringsverzekering, reisverzekering en eventuele visumkosten
  • Alle maaltijden en alles wat hierboven niet vermeld is

 

Als Snowminds-merk zorgen wij voor alle details en coördineren wij met onze professionele partners in Zwitserland om u de levenslange ervaring te geven waar wij bekend om staan!

 

*Wij organiseren seizoensaccommodatie, zodat jij je daar geen zorgen over hoeft te maken en samen met andere Snowminders kunt wonen. De eerste maand is inbegrepen en je wordt gevraagd de rest voor het vertrek te betalen. Meer informatie hierover ontvang je in de aanloop naar het seizoen.

**Aanstelling hangt af van prestaties tijdens de opleiding, talenkennis en is gebaseerd op bedrijfsniveaus en vereisten van de skischool.

***Er geldt een toeslag van CHF 200 op het liftticket voor personen geboren in 1998 of eerder.

****Wij helpen u graag met aanbevelingen voor het boeken van vliegtickets en luchthavenvervoer naar uw eindbestemming. Indien u hierin geïnteresseerd bent, kunt u te allen tijde contact met ons opnemen.

Wie kan een aanvraag indienen?

 

Bij Snowminds zijn we trots op het feit dat de juiste mensen zijn geselecteerd voor ons team van skileraren, en we staan ​​bij onze skischool partners bekend om het opleiden van bekwame, energieke en zeer gemotiveerde skileraren. Het belangrijkste is dat je positief, vrolijk, avontuurlijk en bereid bent om hard te werken om de ervaring van je leven te hebben in het Snowminds Team.

In principe, verwachten we dat je:

  • Minimaal niveau 2 opgeleide skileraar in een internationale instructeursvereniging
  • Is extravert, positief en houdt van plezier
  • Is serieus, verantwoordelijk en zeer gemotiveerd
  • Je vindt het leuk om les te geven en houdt ervan om uitgedaagd te worden
  • Je bent gedreven om een ​​hoger gekwalificeerde instructeur te worden
  • Vaardig in het Engels op conversatieniveau
  • Kennis van het Frans is een groot voordeel, maar geen vereiste in Verbier
  • Zijn minimaal 18 jaar oud

 

Zodra je je sollicitatie hebt verzonden, bellen we je om je cursuskeuze te bespreken en meer te horen over je motivatie en ski-achtergrond. Je wordt dan uitgenodigd voor een gesprek. Dit geeft je ook de mogelijkheid om meer informatie te krijgen over onze cursussen en de ervaring als skileraar in Zwitserland.

Er is veel belangstelling voor onze cursussen en ze zitten snel vol. Daarom hanteren wij ook het principe “wie het eerst komt, wie het eerst maalt”, waarbij wij ongeveer elke maand een aanvraagdeadline hebben. Dit betekent dat hoe eerder u solliciteert, hoe groter uw kans is om bij het team te komen EN uw droombestemming te krijgen.

U kunt het aanvraagformulier, waarop ook de prijs en de datum staan, op deze pagina gebruiken of u vindt ons aanvraagformulier in het menu bovenaan.

Prijs

Course Icon Zwitserland: seizoen met cursus skileraar niveau 3 in Verbier

Course Icon Vanaf €7695 (€3995 zonder accommodatie)

Course Icon Zwitserland

Course Icon December 2022 - einde van het seizoen 2023

Meld je aan

Boek met €330 LAST-MINUTE korting deze winter!

Zie reizen

Adviesgesprek

Bel ons

WhatsApp

Sluiten

Chat