Ben je klaar voor een nieuw avontuur en je technieken te verbeteren? Snowminds biedt een Level 2 CASI opleiding, waarbij je de kans krijgt om je snowboard technieken naar een ander niveau te brengen en twee opleidingen in één winterseizoen te doen. Wanneer je dit combineert met onze 3 weekse snowboardleraren opleiding ga je van beginner naar een goede technische leraar met een gevorderd certificaat in je eerste winterseizoen!
Deze opleiding zal tijdens je seizoen in januari en februari op je eigen bestemming plaatsvinden. Eerst zul je in januari 7 dagen techniektraining krijgen van een van de beste snowboardleraren in jouw skischool. De trainingsdagen zullen je niveau omhoog tillen en je daarmee goed voorbereiden op het 4 dagen durende Canadese level 2 examen, wat in februari zal zijn. Door de opleiding op deze manier aan te bieden kun je je niveau in recordtempo naar een nieuw hoogte tillen en je level 2 behalen terwijl je aan het werk bent bij de skischool.
Wanneer je met Snowminds meegaat, zorgen wij voor alle praktische zaken, zodat jij je alleen hoeft te verheugen op het nieuwe avontuur wat staat te wachten. Met dit pakket, kun je met Snowminds uitgaan van de volgende voordelen:
Wat is niet inbegrepen?
* Wanneer je de Level 2 opleiding aan het begin van het seizoen doet wordt dit wel geregeld door Snowminds.
Bij Snowminds zijn we er trots op dat we iedereen met de juiste passie een mogelijkheid kunnen geven om onderdeel te worden van onze ski- en snowboardleraren gemeenschap. De Level 2 opleiding heeft maar een beperkt aantal plekken, we kunnen dus jammer genoeg niet garanderen op een plekje voor de deelname aan de opleiding.
We verwachten simpelweg dat je,
Nadat je je hebt aangemeld, zullen we je bellen en een intakegesprek plannen. Tijdens dit gesprek heb je ook de mogelijkheid om meer te horen over onze andere opleidingen en hoe het is om ski- of snowboardleraar te zijn in de Canada. Na het gesprek krijg je te horen of je een plek in ons team zult krijgen.
Omdat er veel interesse is in de opleiding en er maar beperkt aantal plekken zijn, werken we met een ‘’first come – first served’’ methode. Dus wanneer je je zo snel mogelijk aanmeldt is de kans groter dat je daadwerkelijk mee mag doen met de opleiding.